Sayfanda Paylaş...


FUTBOL, KOŞU VE PİLATES

Futbol, ​​Koşu ve Pilates hepsi eğlenceli sporlardır, ancak sadece bir tanesi bedeni ve zihni beslemek için kullanılır.

Eğer daha önce Pilates yaptıysanız, ne kadar muhteşem bir disiplini olduğunu bilirsiniz. Pilates, zihnin bedenle bir ilişki geliştirmesini gerektirir. Yayların sabit direncine karşı çalışmak, fiziksel benliğin sürekli olarak geri bildirim almasına izin verir. Geribildirim, vücut değişen ihtiyaçlarını karşılamak için egzersizleri ayarlamak için kullanılır. Bazen vücut daha fazla gerilmeye ihtiyaç duyduğunu gösterir ve diğerlerinde daha fazla güçlenmek ister. Vücudu okuyabilmek ve ihtiyaçlarının üstesinden gelememek, yüksek düzeyde bir zindelik elde etmek için önemlidir.

Vücudun, koşmak gibi tekrar eden birçok hareketi yapması, daha sonra yaralanmaya neden olan dengesizlikler yaratabilir. Bu yaralanmalar, futbol gibi spor oynamaya devam etme becerisini geliştirebilir veya kırabilir. Pilates her seansda temel prensiplere odaklanır. Bu ilkeler koordinasyon, denge, esneklik, nefes, güç, akış ve hassasiyettir. Kişiler Pilates ilkelerini göstermeleri gerektiğinde, kendi farkındalık düzeylerini artırır. Vücudun öz farkındalığını arttırması, daha sonra daha iyi performans gösterebilmesini, daha hızlı adapte olmasını ve giderek daha çevikleşmesini sağlar.
TANITIMDERSI

Tamamen ücretsiz ve karsiliksiz bu pilates tanitim dersi için Formu doldurup gönderin, biz sizi arayalim, randevu verelim.

PILATES FOR YOU        
Mudanya yolu, Üründül Plaza Kat:4 - Geçit/BURSA.

0 224 244 80 88